16 Responses

  1. Sakyčiau, kad arba PF ATL žaidėjui, arba No call, nes gynėjas tik ranka bandė tiesti, o puolėjas pasigavęs ją kelia į viršų (pats šoka į viršų) sudarydamas įspūdį, kad jį laiko. AOR, tai gal C, bet veiksmas vyko iš kitos pusės nei C mato, tai sunku buvo vertinti jam situaciją, o naujas L (senas T) bėga į priekš, tai irgi gerai nemato situacijos, kad ją įvertintų.

  2. Greito puolimo pradžia, kuomet gynėjas stengiasi žaisti į kamuolį, tačiau puolėjas persimeta jį į kitą ranką. Gynėjas neatlieka tęstinio prilaikymo veiksmo. Puolėjas (sulaukęs kontakto) prideda papildomo veiksmo, norėdamas parodyti, kad tai UF pražanga.
    AOR – centro teisėjo, tačiau šiame epizode reikėtų pasitarti su kolegomis (naujas L teisėjas taip pat stebi situaciją).
    PF.

  3. Perėmus kamuolį viduryje aikštelės gynėjas nebanko žaisti į kamuolį, bet stabdo greitą ataką stabdydamas puolėją rankomis, nėra bandymo žaisti į kamuolį. C3 kriterijus. An unnecessary contact caused by the defensive player in order to stop the progress of the offensive team in transition.

  4. ŽAL žaidėjas pasitinka varžovą būdamas LGP. Jis bando tiest ranką link kamuolio, tačiau puolėjas permeta kamuolį į dešinę ranką ir besiginantis žaidėjas kamuolio nepasiekia. ŽAL žaidėjo ranka neatrodo “kieta” ar užlaikanti varžovą. Pastarasis pats siekia sustiprinti kontakto įspūdį, atmesdamas varžovo ranką. PF. Nepakenktų ir neoficialus perspėjimas puolėjui už bandymą imituoti stiprų kontaktą.

Parašykite komentarą