15 Responses

  1. Puolančios komandos žaidėjas juda baudos aikštės link, kai gynėjas nespėja užimti legalios gynybinės pozicijos (juda į šoną ir sulaukęs puolėjo kontakto, griūna). Tuo metu C teisėjas stebi kitą porą, tačiau priima sprendimą nepastebėjęs pirminio gynėjo veiksmo (ir būdamas judesyje). Šiame epizode būtų gera L teisėjo pagalba, kuris situaciją stebėjo nuo pradžių iki pabaigos.
    PF.

  2. Pražanga gynėjui, gynėjas nespėja užsiimti legalios gynybinės pozicijos, vis dar yra judesyje ir pirmas inicijuoja kontaktą dešine koja, taip pat pažeistas laiko ir atstumo principas. Kompetencija manau šioje situacijoje L teisėjo, geriausiai gali matyti šoninį gynėjo judėjimą, Centr’as stebi kitą žaidėjų porą ir manau fiksuoja pražangą puolime spėdamas.

  3. Gynėjas mato puolėją ir bando pasistatyti puolėjo judėjimo kryptyje, puolėjas gynėjo nemato, nes žiūri į komandos draugą su kamuoliu (nebent darytume prielaidą, kad puolėjas gynėją mato periferimiu matymu…) manau, kad šioje situacijoje reikia bausti gynėja, ir vadovautis, principu, kad – “Ginantis prieš kamuolio nevaldantį žaidėją, galioja laiko ir atstumo principai. Atstumas turi būti tiesiog proporcingas varžovo judėjimo greičiui, bet niekada ne mažesnis kaip 1 normalus žingsnis.”

Parašykite komentarą