13 Responses

  1. Gynėjas spėja užimti pradinę teisingą gynybos padėtį (veidu į žaidėją su kamuoliu ir abiem kojomis stovi ant grindų) ir niekaip netrukdo puolėjui judėti su kamuoliu. Dengiant kamuolį valdantį žaidėją negalioja laiko ir atstumo sąvokos. Šiame epizode puolėjas turi būti pasiruošęs sustoti ar pakeisti judėjimo kryptį, kai tik gynėjas spėja užimti teisingą pradinę gynybinę padėtį (nors jis tą padaro tik sekundės dalimi anksčiau).
    OF.

  2. Įsirėžimo pražanga puolėjui. Gynėjas yra užsiėmęs legalią gynybinę poziciją, nėra judesyje, pasitinka kontaktą į krūtinę, todėl OF. AOR L, geriausiai mato ar gynėjas jau spėjo užsifiksuot poziciją, ar nėra judesyje. C teisėjas nemato antrinio gynėjo nuo pradžių, tik baigiamąją situacijos stadiją, kai jau įvyksta kontaktas.

  3. Gynėjas užsiima poziciją iki to momento, kai puolėjas pašoka gavęs kamuolį ir atsimuša į gynėją, kontaktas nėra labai stiprus, tačiau gynėjas net nebando gintis, o iškarto nori “parduoti” parodydamas jį didesnį nei yra iš tiesų. Mano sprendimas būtų pražanga puolime ir papildoma komunikacija su gynėju, apie bereikalingą kontakto akcentą.

Parašykite komentarą