Juozas Barkauskas pakviestas į FIBA-NBA perspektyvių teisėjų seminarą Vengrijoje

Debrecene, Vengrijoje, prasidėjo pirmoji FIBA-NBA pasaulinė teisėjų stovykla, sutampanti su FIBA Čempionų lygos jaunimo turnyru. Tarp 12 vardinius kvietimus gavusių Europos teisėjų – ir kaunietis Juozas Barkauskas.

Seminaras pirmadienį prasidėjo diskusija, kurioje dalyvavo FIBA teisėjų vadovas Carlas Jungebrandas ir stovyklos instruktoriai Josephas Crawfordas, Roberto Chiari, Albertas Josephas ir Michaelas Thomsonas, kurioje kalbėta apie būsimą stovyklą ir jos galimą įtaką jaunesniųjų krepšinio teisėjų raidai.

C. Jungebrand pažymėjo, kad tai yra pirmas kartas, kai FIBA teisėjų departamentas organizuoja pasaulinę stovyklą Europoje, suburiančią geriausius teisėjų instruktorius tiek iš FIBA, tiek iš NBA. Jis pabrėžė keitimosi mintimis ir žiniomis svarbą, pabrėždamas, kad didžiausias naudos gavėjas būtų pats krepšinis.

Legendinis NBA teisėjas Josephas (Joey) Crawfordas, dabar tapęs teisėjų instruktoriumi, pabrėžė didžiulį visų dalyvaujančiųjų norą mokytis ir tobulėti. Remdamasis savo patirtimi teisėjaujant daugybę sudėtingiausių rungtynių, jis išreiškė norą perteikti vertingų įžvalgų, įgytų iš tos patirties.


FIBA-NBA teisėjų seminaras ir Čempionų lygos jaunimo turnyras vyksta balandžio 2-7 dienomis, tarp 13 komandų varžosi ir Vilniaus “Ryto” jaunimo komanda.

Parašykite komentarą